Svářeč CO2, až 143 Kč/hod.

  • Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se žárovým zinkováním, hledáme vhodné uchazeče na pozice SVÁŘEČ CO2

Informace/Nabízíme:

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: PLZEŇ
  • 3. směnný provoz
  • hodinová mzda až143 Kč/hod.(z toho příplatek za svařování 30 Kč, výše bonusů až 37,80 Kč za každou odpracovanou hodinu)
  • 25 dnů dovolené
  • stravenky

Náplň práce:

  • svařování ocelových mřížových roštů pomocí CO2 (bodové svařování, navařování, lemování)
  • zámečnické práce podle výkresové dokumentace, tj. provádění speciálních výřezů a úprav plechu

  • Požadujeme:- manuální zručnost
  • fyzická zdatnost
  • znalost výkresové dokumentace podmínkou
  • požadovaná praxe minimálně 1 rok svařování CO2 s výkresovou dokumentací

Kontakt:

  • Petra Klímová(602 535 437; petra.klimova@adecco.com)

Vytvořeno:

dne 12.08.2016 v 3:05

Místo práce:

Česká republika

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Výroba