Provozní zámečník, 107 Kč/hod., ranní směna

  • Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se zemními a stavebními pracemi, demolicí a nákladní dopravou a přepravou, hledáme kandidáty do interního stavu na pozici PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK.

Informace/Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání
  • místo výkonu práce: LOSINÁ U PLZNĚ + stavby po celé ČR
  • dobré pracovní podmínky
  • ranní směna, od 6:00 – 16:00 (také dle dohody)
  • práce do interního stavu (kmenový zaměstnanec)
  • nástupní mzda 107 Kč/hod + zákonné příplatky a bonusy dle délky praxe a zkušeností
  • 4 týdny dovolené, dotované stravné
  • BONUS za doporučení až 1.000,- Kč

Náplň práce:

  • zámečnické a paličské práce na stavbách

Požadujeme:

  • zodpovědnost, zručnost- praxi v oboru, min. 1 rok
  • svářečský a paličský průkaz
  • řidičské oprávnění skupiny B

Kontakt:

  • Petra Klímová(602 535 437; petra.klimova@adecco.com)

Vytvořeno:

dne 26.08.2016 v 3:05

Místo práce:

Česká republika

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Výroba