Seřizovač stroje, od 30.000 Kč, Dobřany

  • Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou drobných komponent ze slitin hliníku, hledáme vhodné uchazeče na pozici SEŘIZOVAČ CNC STROJE.

Informace/Nabízíme:

  • nástup možný IHNED
  • nástupní mzda kolem 30.000 Kč+ zákonné příplatky + příplatek za odpolední směnu 8 Kč/hod. + bonus za výkon
  • místo výkonu práce: DOBŘANY
  • malá společnost (na směně cca 20 pracovníků)
  • stravenky 90 Kč
  • možnost objednání jídla, potravinový automat
  • 3 směnný provoz
  • 25 dní dovolená
  • 13. plat
  • nástup do kmenového stavu

Náplň práce:

  • tvorba CNC programů dle výkresové dokumentace
  • seřízení stroje pro výrobu požadovaných dílů
  • obsluha CNC stroje
  • kontrola kvality vyráběných dílů
  • údržba strojů a pracovního prostředí

Požadujeme:

  • znalost řídících systémů FANUC a SIEMENS
  • znalost ISO programování
  • zkušenosti s přípravou stroje (CNC soustruhu) pro výrobu dle výkresové dokumentace
  • čtení technických výkresů
  • znalost měření v strojírenské výrobě
  • německý nebo anglický jazyk výhodou

Kontakt:

  • Petra Klímová(602 535 437; petra.klimova@adecco.com)

Vytvořeno:

dne 26.08.2016 v 3:05

Místo práce:

Česká republika

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Výroba