Pracovník pozinkovny, i pouze RANNÍ směny

  • Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se žárovým zinkováním, hledáme vhodné uchazeče na pozice PRACOVNÍK POZINKOVNY.

Informace/Nabízíme:

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: PLZEŇ
  • základní mzda 96– 104 Kč/hod+ zákonné příplatky(příplatky za víkend 10%, za přesčas o víkendu 10%, svátek 100%, přesčas 25%, noční 10%)
  • 3 směnný provoz nebo pouze ranní směny
  • po 1 odpracovaném roce nárok na tzv. 13. + 14. plat
  • stravenky 80 Kč
  • BONUS za doporučení až 1.000,- Kč

Náplň práce:

  • zavěšování, začišťování, kontrola pozinkovaného materiálu
  • manipulace s pozinkovým materiálem

  • Požadujeme:- manuální zručnost
  • fyzická zdatnost
  • spolehlivost a pracovitost
  • 100% docházka

  • Kontakt:- Petra Klímová(602 535 437; petra.klimova@adecco.com)

Vytvořeno:

dne 26.08.2016 v 3:05

Místo práce:

Česká republika

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Výroba