Montážní dělník/dělnice, Spálené Poříčí, až 17.000

  • Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se montáží a výrobou drobných komponentů, hledáme vhodné uchazeče na pozice MONTÁŽNÍ DĚLNÍK.

Nabízíme:

  • dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
  • 2 směnný provoz (6-14/14-22)
  • práce v sedě
  • měsíční mzda až 17 000 Kč (úkolová mzda, z toho garantováno 60Kč/hod.+ mzda dle výkonu)
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravné (dovoz obědů do firmy)
  • BONUS za doporučení až 1.000,- Kč

  • Požadavky:- manuální zručnost, pečlivost
  • soustředěnost a trpělivost
  • ochota pracovat v sobotu

Náplň práce:

  • vizuální kontrola
  • třídění, balení a magnetizování drobných magnetků

Kontakt:

  • Petra Klímová(602 535 437; petra.klimova@adecco.com)

Vytvořeno:

dne 26.08.2016 v 3:05

Místo práce:

Česká republika

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Výroba