Skladník, Plzeň, až 21.000 Kč

  • Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost zabývající se výrobou kovových roštů, hledáme vhodné uchazeče na pozici Skladník – řidič VZV.

Informace/Nabízíme:

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: PLZEŇ
  • nástupní mzda 18.000 až 21.000Kč (fixní mzda 81,50 Kč/hod. + měsíční bonus 5.000 Kč + výkonností prémie až 3.000 Kč) + zákonné příplatky
  • po zapracování možnost přestupu pod kmen
  • 1směnný provoz (6:00 – 14.30, 8.30 – 17.00)
  • 5 týdnů dovolená
  • stravenky 80Kč

Náplň práce:

  • zavážení a vyvážení ocelových konstrukcí
  • vykládky a nakládky zboží zákazníků
  • navrtávání technologických otvorů do ocelových konstrukcí
  • práce v týmu

Požadujeme:

  • platné oprávnění řidiče VZV- praxe v řízení a skladování s VZV
  • vyučení výhodou
  • zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
  • vstřícné a příjemné vystupování při jednání se zákazníky
  • dobrá pracovní morálka

Kontakt:

  • - Petra Klímová(602 535 437; petra.klimova@adecco.com)

Vytvořeno:

dne 26.08.2016 v 3:05

Místo práce:

Česká republika

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Výroba