Stabilní zaměstnaní, Nové Sedlo, až 23.tis. Kč

  • Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost zabývající se výrobou obalového skla, hledáme vhodné uchazeče na pozici STROJNÍK.

Informace/Nabízíme:

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: Nové Sedlo
  • nástupní mzda až 23 000 Kč
  • roční bonus, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, flexi passy v hodnotě 7200 Kč
  • kmenový stav
  • vhodné pro muže, vhodné i pro absolventy
  • NEPŘETRŽITÝ provoz
  • možnost přesčasů
  • dovolená 25 dnů

Náplň práce:

  • kontrola a údržba automatů
  • kontrola strojů a jiného vybavení
  • zaznamenávání údajů do informačního systému

  • Požadujeme:- zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost, pozornost a soustředění
  • dodržování BOZP
  • dobrá pracovní morálka a pracovní návyky
  • ochota pracovat v NEPŘETRŽITÉM PROVOZU

Kontakt:

  • Petra Klímová(602 535 437; petra.klimova@adecco.com)

Vytvořeno:

dne 03.09.2016 v 3:05

Místo práce:

Česká republika

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Výroba