Brigáda - operátor ve výrobě - až 21500,- Kč

  • Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou obalů, hledáme vhodné uchazeče na pozici OPERÁTOR VÝROBY.

Informace/Nabízíme:

  • smlouva na HPP s možností přestupu do kmenového stavu klienta již po prvním měsíci- mzda až 21500,- Kč dle pozice a pracovního výkonu- možnost zajištění ubytování s dotací 1500 Kč- 3 směnný / nepřetržitý provoz dle sezóny- zajištěný svoz z různých směrů- dotované závodní stravování - cena jídla 27,- Kč- 5 týdnů dovolené- kafeterie- příspěvky na PP/ŽP

Náplň práce:

  • Nejedná se o práci v pásové výrobě!- zodpovědnost za základní nastavení stroje- údržba stroje- kontrola kvality výrobků

  • Požadujeme:- logické myšlení- zodpovědnost- manuální zručnost- znalost práce na PC- trestní bezúhonnost- SOU/SŠ vzdělání

Kontakt:

  • Petra Klímová (602 535 437; petra.klimova@adecco.com)

Vytvořeno:

dne 03.09.2016 v 3:05

Místo práce:

Česká republika

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Výroba