Pomocnný pracovník, Dobřany, 80-120 Kč

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost zabývající se výrobou technických a vysokoteplotních plastů, hledáme vhodné uchazeče na pozici POMOCNÝ PRACOVNÍK DO VÝROBY. Informace:

  • dlouhodobou práci (brigáda či na zkrácený úvazek - vše dle domluvy)* směny dle domluvy ( 4-6hodin denně, cca 20-30 hodin týdně)* práci v Dobřanech * zázemí stabilní firmy * mzdové ohodnocení 80-120 Kč (dle zkušeností)* pravidelné výplaty každý měsíc
  • Náplň práce:* výpomoc v řezárně materiálu * manipulace s paletovým vozíkem* výpomoc při úklidu* odpovědnost * práce s ručním nářadím( vrtačka, pila,)
  • Požadujeme
  • technicky nadaného kandidáta * zručnost, ochotu učit se novým věcem* flexibilitu, zodpovědnost

Kontakt:

  • Petra Klímová(602 535 437; petra.klimova@adecco.com)

Vytvořeno:

dne 03.09.2016 v 3:05

Místo práce:

Česká republika

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Výroba