Skladník, kmenový stav, nástupní mzda 20.000Kč

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

  • Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou automatických dveřních systémů, hledáme vhodné uchazeče na pozici SKLADNÍK.

Informace/Nabízíme:

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: PLZEŇ
  • nástupní mzda 20.000Kč + 20% měsíční bonusy +zákonné příplatky
  • 2směnný provoz- práci ve stabilní společnosti - příspěvek na penzijní připojištění- obědy zdarma
  • NABÍDKA DO KMENOVÉHO STAVU

Náplň práce:

  • vykládka aut, příjem a zaskladnění zboží- interní pohyb materiálu
  • vychystání materiálu
  • balení zásilek na vývoz

Požadujeme:

  • platný průkaz na VZV- praxe s VZV a bočním zakladačem min. 1 rok- spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita
  • odolnost vůči stresu

Kontakt:

  • Petra Klímová(602 535 437; petra.klimova@adecco.com)

Vytvořeno:

dne 10.09.2016 v 3:05

Místo práce:

Česká republika

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Výroba