Operátor výroby, kmenový stav, mzda 19.000 Kč

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

  • Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou automatických dveřních systémů, hledáme vhodné uchazeče na pozici OPERÁTOR VÝROBY.

Informace/Nabízíme:

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: PLZEŇ
  • práci ve stabilní společnosti
  • dvousměnný provoz- nástupní mzda 19.000 Kč + 20% měsíční bonusy + zákonné příplatky- příspěvek na penzijní připojištění- obědy zdarma

Náplň práce:

  • obsluha a základní údržba zařízení- práce s manuálními nástroji (vrtačky, frézky, pily, nože…)- práce s principy štíhlé výroby- úklid svěřeného úseku- dodržování pravidel BOZP- průběžná kontrola kvality výrobků

  • Požadujeme:- vzdělání SOU nebo odpovídající zkušenosti- praxe ve výrobní společnosti
  • manuální zručnost- spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita- schopnost týmové práce- odolnost vůči stresu

Kontakt:

  • Petra Klímová(602 535 437; petra.klimova@adecco.com)

Vytvořeno:

dne 10.09.2016 v 3:05

Místo práce:

Česká republika

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Výroba