Kmenový stav- Operátor, od 100 Kč/hod.

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

  • Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost zabývající se prodejem plastových polotovarů a jiných dílů z technických plastů, hledáme vhodné uchazeče na pozici OPERÁTOR CNC STROJE.

Informace/Nabízíme:

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: Dobřany
  • zázemí stabilní společnosti
  • v divizi 40 lidí, dobrý pracovní kolektiv
  • nástupní mzda od 100 Kč/hod. (dle schopností a zkušeností) + zákonné příplatky
  • benefity – odměny, pojištění, stravenky
  • kmenový stav
  • 2 směnný provoz
  • 25 dní dovolená

Náplň práce:

  • obsluha CNC obráběcích center
  • příprava strojů a nástrojů a jejich údržba
  • práce s měřidly
  • čtení technické dokumentace

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru/vyučení v oboru nebo praxi jako náhradu vzdělání
  • praxe na CNC obrábění výhodou
  • znalost čtení technické dokumentace a měření
  • znalost NC prostředí
  • výhodou znalost německého nebo anglického jazyka - zodpovědný přístup k práci, pečlivost
  • spolehlivost a ochota pracovat, samostatnost

Kontakt:

  • Petra Klímová(602 535 437; petra.klimova@adecco.com)

Vytvořeno:

dne 10.09.2016 v 3:05

Místo práce:

Česká republika

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Výroba