Nová nabídka, Obsluha CNC stroje, 17.600 Kč

  • Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou a montáží nábytku, hledáme vhodné uchazeče na pozici OBLSUHA CNC STROJE.

Informace/Nabízíme:

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: CHOTÍKOV
  • nástupní mzda 17.600 Kč (navýšení po zkušební době na 18.600 Kč, po půl roce na 19.200 Kč a dále meziroční navýšení) + zákonné příplatky
  • 3 směnný provoz
  • nabídka do kmenového stavu

Náplň práce:

  • obsluha CNC strojů (v truhlářské výrobě)
  • opracovávání laminových desek

  • Požadujeme:- SOU technický obor (obor truhlář výhodou)
  • praxe v oboru výhodou
  • manuální zručnost a technické myšlení
  • flexibilta, tvořivost a kreativita
  • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost a organizační schopnosti
  • schopnost pracovat v týmu a komunikovat

Kontakt:

  • Petra Klímová(602 535 437; petra.klimova@adecco.com)

Vytvořeno:

dne 10.09.2016 v 3:05

Místo práce:

Česká republika

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Výroba