Elektrikář, kmenový stav Tachov

  • Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost zabývající se výrobou plastových součástí do automobilů, hledáme vhodné uchazeče do kmenového stavu na pozici ELEKTRIKÁŘ.

Informace/Nabízíme:

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: TACHOV – VÍTKOV
  • mzda od 25 000 Kč (dle praxe a zkušeností) + prémie za řádnou docházku a produktivitu + zákonné příplatky
  • vhodné pro ABSOLVENTY
  • třísměnný provoz
  • příspěvek na životní pojištění, příspěvek na pojištění odpovědnosti, příspěvky na sport a volný čas
  • 5 týdnů dovolené, závodní stravování, stravenky
  • možnost dalšího vzdělávání – kurzy a školení

Náplň práce:

  • opravy elektrických zařízení a částí výroby a provozovny
  • údržba a prohlídky rozvoden a elektrických rozvaděčů
  • pravidelné kontroly elektroinstalací ve společnosti
  • měření, preventivní prohlídky a opravy topných zařízení forem vstřikovacích lisů

Požadujeme:

  • vyučení v oboru elektrikář (praxe vítána)
  • osvědčení elektrikáře s vyhláškou 50 § 6
  • manuální zručnost
  • trpělivost, samostatnost, pečlivost, časová flexibilita
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • znalost programování strojů a manipulátorů výhodou

Kontakt:

  • Petra Klímová (602 535 437; petra.klimova@adecco.com)

Vytvořeno:

dne 23.12.2016 v 3:05

Místo práce:

Plzeňský kraj

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Výroba