Operátor výroby, Plzeň, HPP

  • Pro našeho významného
  • klienta se sídlem v Křimicích hledáme vhodné uchazeče na pozice OPERÁTOR
  • VÝROBY - KONTROLOR OBLEČENÍ.

Informace/Nabízíme:

  • nástup možný IHNEDmísto výkonu práce: PLZEŇ – KŘIMICE mzda od 16.000Kč/měsíc2směnný provozvýborná dopravní dostupnost – MHDpráce na hlavní pracovní poměrpráce ve stabilní společnosti, čistý
  • provozpráce vhodná zejména pro ženy

Náplň práce:

  • rozbalování zásilek třídění zboží kontrola a přebalení zboží podle údajů
  • v PC skenování kódů, tisk etiket odstraňování drobných závad zboží ruční žehlení, udržování pořádku na
  • pracovišti

Požadujeme:

  • schopnost zaučit se během placeného
  • třítýdenního školení (podmínkou je 100% docházka)vzdělání: vyučen (v textilním oboru
  • výhodou)ochota naučit se novým věcemzákladní znalost práce s PCvelmi dobrý zdravotní stav umožňující
  • plné nasazení a práci ve stoje spolehlivost, flexibilita, smysl pro
  • pořádek pečlivost, zodpovědnost, loajalita

NOVINKA:

  • firemní autobusová doprava ze směru Stříbra - Heřmanova Huť - Nýřany - Tlučná
  • Vejprnice - Křimice. Příspěvek pracovníka bude činit 20 Kč/den při
  • odpracované směně

Kontakt:

  • Petra Klímová (602 535 437;
  • petra.klimova@adecco.com)

Vytvořeno:

dne 23.12.2016 v 3:05

Místo práce:

Plzeňský kraj

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Výroba