Operátor nýřany, od 25tis.Kč

  • Pro našeho významného
  • klienta se sídlem v Nýřanech hledáme vhodné uchazeče na pozice OPERÁTOR
  • VÝROBY.

Informace/Nabízíme:

  • nástup možný IHNEDmísto výkonu práce: NÝŘANY nástupní mzda 25.026,- Kč + zákonné
  • příplatky (po odpracovaném roce možný posun na 27.807 CZK v závislosti na
  • zaškolení, docházce, plnění, spolehlivosti)3směnný provoz (R 06:00-14:00, O
  • 14:00-22:00, N 22:00-6:00)práce ve stabilní společnosti na HPPpráce vhodná zejména pro muže80Kč stravenky, 24 + 5 dní dovolené za
  • práci bez pracovní neschopnosti v kalendářním roce

Náplň práce:

  • samostatná práce na lince obsluha několika strojů odstraňování drobných závad zboží manipulace s materiálem

Požadujeme:

  • ochota naučit se novým věcemzákladní znalost práce s PCtechnické vyučení výhodouvelmi dobrý zdravotní stav umožňující
  • plné nasazení a práci i ve stoje spolehlivost, flexibilita, smysl pro
  • pořádek pečlivost, zodpovědnost,
  • loajalita

Kontakt:

  • Petra Klímová (602 535 437;
  • petra.klimova@adecco.com)

Vytvořeno:

dne 23.12.2016 v 3:05

Místo práce:

Nýřany

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Výroba