Operátor vstřikolisu, od 22tis.Kč, kmenový stav

  • Pro nově působící firmu
  • v Plzni zabývající se výrobou komponentů do automobilového průmyslu hledáme
  • pracovníky na pozici OPERÁTORA VÝROBY- VSTŘIKOLISU.

Informace/Nabízíme:

  • nástup možný v LEDNUmísto výkonu práce: Plzeň nástupní mzda od 22.000Kč + zákonné
  • příplatky2směnný provoz (R/O), od ledna 3směnný
  • provozvýborná dopravní dostupnost – MHDnástup
  • do KMENOVÉHO STAVUpráce ve stabilní mezinárodní společnosti

Náplň práce:

  • vizuální kontrola výrobkůobsluha a nastavení vstřikovacího
  • stroje manipulace s produkty, komunikace
  • s mistrem

Požadujeme:

  • logické myšlení, samostatnostpočítačovou gramotnost technické myšlenítechnické vzdělání (výhodou) zkušenost na obdobné pozici (výhodou)zodpovědnostčtení technických výkresů (výhodou)

Kontakt:

  • Petra Klímová (602 535 437;
  • petra.klimova@adecco.com)

Vytvořeno:

dne 23.12.2016 v 3:05

Místo práce:

Plzeňský kraj

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Výroba