Automechanik elektrikář - nákladní vozidla

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • PARTNER 4 JOB s.r.o.
  • hledá pro svého významného klienta – úspěšnou mezinárodní výrobní společnost v oboru automotive s dlouholetou působností na českém trhu, se stabilním pracovním kolektivem v přátelském prostředí vhodného uchazeče na pozici:

  • AUTOMECHANIK ELEKTRIKÁŘ – NÁKLADNÍ VOZIDLA, České Budějovice

  • Náplň práce:
  • Servis nákladních vozidel

Požadujeme

  • SOŠ/SŠ vzdělání
  • Samostatnost, pečlivost
  • Všeobecný přehled nebo zájem v oboru automotive
  • ŘP sk. C

Nabízíme

  • Zázemí stabilní, prosperující společnosti s výbornou firemní kulturou
  • Pravidelné školení na nové technologie / trendy
  • Pracovní oblečení, které zaměstnavatel pravidelně pere
  • Moderní pracovní prostředí
  • Moderní pracovní nástroje
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Velmi dobré platové ohodnocení, proplácení přesčasů, příplatky za efektivitu
  • 4 týdny dovolené (po více letech strávených ve společnosti se počet dní dovolené navyšuje), stravenky v hodnotě 100Kč, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, flexi pasy…
  • Nástup dle dohody / ihned
  • Pracovní doba: jeden týden ranní, druhý týden odpolední, 1krát za 14dní sobota
  • Poskytnutím svých osobních údajů v zaslaném životopise a případných dalších osobních materiálů do společnosti PARTNER 4 JOB s.r.o., dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.
  • Nebudu-li Vás kontaktovat do 14-ti dní od obdržení Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost uchazečům, kteří lépe splňovali požadavky klienta. Děkuji za pochopení.

Vytvořeno:

dne 06.02.2017 v 0:00

Místo práce:

Plzeňský kraj

Vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Možný nástup:

ihned / dohodou

Zařazeno v oborech:

  • Auto-moto