Kvalitář/ kvalitářka - nástup ihned - Práce v Plzni .cz

Kvalitář/ kvalitářka - nástup ihned

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

  • Do společnosti se sídlem v Plzni hledáme vhodné kandidáty na pozici KVALITÁŘ/ KVALITÁŘKA. Nabídka je určená všem co se nebojí vysokého pracovního nasazení, zároveň mají smysl pro zodpovědnost a detail.
  • V případě, že Vás nabídka zaujme, neváhejte nás kontaktovat. Samozřejmě se na Vás budeme těšit na naší pobočce v Plzni, na adrese Dřevěná 8.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • kontrola kvality, materiálů, dokumentace
  • inventury komponentů ve skladu
  • monitorování správnosti zakázek
  • pravidelná kontrola kvality komponentů v určené oblasti
  • výstupní kontrola všech odesílaných palet
  • kontrola zjištěných výsledků a jejich zadávání do databáze
  • povědomí o jakostních předpisech a směrnicích
  • komunikace s vedoucími směn a skupin

PŘEDPOKLADY:

  • zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • pečlivost, smysl pro detail
  • zaměření na jakost, flexibilita
  • přirozená autorita, kontrola činnosti pracovníků v provozu
  • pocit odpovědnosti za provedené kontroly
  • znalost práce na PC
  • výborné rozpoznávací schopnosti
  • organizační schopnosti
  • trestní bezúhonnost
  • základy AJ

NABÍZÍME:

  • HPP s možností přestupu do kmenového stavu klienta
  • mzda 90,- Kč/hod
  • bonus až 30,- Kč/hod
  • nástupní bonus 1000,- Kč
  • příplatky dle Zákoníku práce, noční 25%
  • možnost zajištění ubytování
  • doprava z Plzně zdarma
  • možnost závodního stravování

Vytvořeno:

dne 21.07.2017 v 0:00

Zařazeno v oborech:

  • Kvalita a kontrola jakosti
  • Výroba