Hledá SKLADOVÝ MANIPULANT, práce pro každého - Práce v Plzni .cz

Hledá SKLADOVÝ MANIPULANT, práce pro každého

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

  • Pracovní nabídka do logistického oddělení mezinárodní společností se sídlem v Plzni hledá šikovné SKLADNÍKY, kteří se nebojí nové výzvy!

  • V případě, že Vás nabídka zaujme, neváhejte nás kontaktovat a samozřejmě se na Vás budeme těšit na naší pobočce v Plzni, na adrese Dřevěná 8.

Náplň práce:

  • Zodpovědná práce při nakládání/ vykládání kamionů
  • naskladňování a vyskladňování materiálu
  • řízení VZV
  • obsluha baličky
  • práce s ručním scannerem
  • práce ve skladovém systému

  • Možnost stát se součástí týmu nově vznikajícího distribučního centra v Úhercích u Nýřan.

Předpoklady:

  • Zkušenosti ze skladu - nutná schopnost práce s VZV
  • Zodpovědný samostatný přístup a pečlivost při práci
  • Soustředění se na zadaný úkol
  • Znalost práce na PC
  • Trestní bezúhonnost

Na oplátku od nás získáš:

  • Smlouvu na HPP s možností přestupu do kmenového stavu klienta
  • Základní hodinovou mzdu 80,-Kč/hod.
  • Variabilní složku mzdy 10,- Kč/hod.
  • Výkonnostní bonusy 20-40Kč/hod
  • Příplatky dle ZP (noční směna 25%)
  • Zajištěnou dopravu na pracoviště – zdarma
  • Přátelské a čisté pracovní prostředí
  • 4 týdny dovolené
  • Zajištěné stravování v objektu

Kdy pracujeme?

  • V nově vznikajícím distribučním centru budeme zatím pracovat převážně v denních směnách.

Vytvořeno:

dne 27.07.2017 v 0:00

Zařazeno v oborech:

  • Doprava
  • Logistika a zásobování