TABLE LEADER - vedoucí ručního oddělení! - Práce v Plzni .cz

TABLE LEADER - vedoucí ručního oddělení!

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

  • Pracujte rádi s lidmi? Zvládnete vést tým lidí a plnit společně zadané úkoly? Hledáme právě Vás!

  • V případě, že Vás nabídka zaujme, neváhejte nás kontaktovat. Samozřejmě se na Vás budeme těšit na naší pobočce v Plzni, na adrese Dřevěná 8.

Náplň práce bude:

  • přímé vedení menšího kolektivu pracovníků (5-10 lidí) v oddělení ruční kompletace produktů

Budete mít zodpovědnost za:

  • plnění stanovených cílů a rozdělení práce
  • kontrolu kvality a dodržování procesů
  • zadávání dat do PC
  • reportování nadřízenému

Předpoklady:

  • zkušenosti s vedením kolektivu
  • vhodné i pro šikovné absolventy
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • silně rozvinutý smysl pro odpovědnost
  • přesnost, pečlivost, pracovitost
  • týmového ducha
  • základní počítačové znalosti

Nabízíme:

  • smlouvu na HPP
  • možnost přestupu do INTERNÍHO stavu klienta
  • nástupní bonus 1000,-Kč
  • mzda 90,-Kč/hod
  • bonus 10-20,-Kč/hod
  • dovolená 20 dnů
  • svoz z centra Plzně zdarma
  • příplatky dle ZP
  • možnost zajištění ubytování

Vytvořeno:

dne 07.08.2017 v 0:00

Zařazeno v oborech:

  • Administrativa
  • Výroba