Šikovný svářeč se mzdou dle zkušeností a s extra benefity

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se žárovým zinkováním, hledáme vhodné uchazeče na pozice SVÁŘEČ C02.
  • Náplň práce:
  • svařování ocelových mřížových roštů pomocí CO2 (bodové svařování, navařování, lemování)
  • zámečnické práce podle výkresové dokumentace, tj. provádění speciálních výřezů a úprav plechu
  • svařování ocelový nerezový materiál (tedy i drahý, a proto je potřebná precizní práce s nízkou zmetkovitostí)

Požadujeme

  • vyučení v oboru
  • manuální zručnost
  • fyzická zdatnost
  • schopnost samostatné práce
  • spolehlivost a pracovitost
  • zodpovědný přístup k plnění pracovních povinností

Nabízíme

  • zaměstnání na HPP
  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: PLZEŇ
  • základní mzda dle zkušeností + zákonné přístupy
  • 3 směnný provoz (ranní/odpolední/noční)
  • 25 dní dovolené
  • stravenky 80 Kč
  • možnost kariérního růstu
  • BONUS za doporučení až 1.000,- Kč

Vytvořeno:

dne 18.07.2017 v 0:00

Místo práce:

Plzeň

Zařazeno v oborech:

  • Výroba