Obráběč kovů od 133 Kč/hod na 2směnný provoz - Práce v Plzni .cz

Obráběč kovů od 133 Kč/hod na 2směnný provoz

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou zemědělský strojů, hledáme vhodné uchazeče na pozici OBRÁBĚČE KOVŮ.
  • Náplň práce:
  • příprava a provádění obrábění, seřízení funkcí stroje, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů
  • určování parametrů obrábění, sestav nástrojů pro konkrétní obráběčský proces dle požadavků dokumentace
  • kontrola vyrobených předmětů za použití vhodných měřidel
  • manipulační práce
  • pomocné práce včetně úklidu a čištění stroje a zařízení, nástrojů, pracoviště a přidělených prostor

Požadujeme

  • vyučení v oboru – strojírenství (obráběč kovů)
  • znalost problematiky obrábění kovů
  • trestní a občanská bezúhonnost
  • časová flexibilita, schopnost pracovat samostatně, schopnost číst dokumentaci
  • ochota se učit, odpovědnost, manuální zručnost

Nabízíme

  • Informace/Nabízíme:
  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: ROKYCANY
  • nástupní mzda od 133Kč/hod. (po zkušební době navýšení dle výkonu)
  • nástup do kmenového stavu
  • 2 směnný provoz
  • 5 týdnů dovolená, příspěvek na stravování
  • po prvním odpracovaném roce příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění

Vytvořeno:

dne 18.07.2017 v 0:00

Místo práce:

Plzeň

Zařazeno v oborech:

  • Výroba