Zajímavá práce s nástupním platem 133Kč/hod a benefity - Práce v Plzni .cz

Zajímavá práce s nástupním platem 133Kč/hod a benefity

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou zemědělský strojů, hledáme vhodné uchazeče na pozici OBSLUHA PÁLICÍHO STROJE.
  • Náplň práce:
  • výroba výpalků z plechů na pálicím stroji s plazmovým a autogenním hořákem, čištění výpalků
  • manipulační práce – zakládání, vykládání, převoz plechů apod.
  • pomocné práce
  • ošetřování a jednoduchá údržba pálicího stroje a souvisejících pomocných zařízení

Požadujeme

  • vyučení v oboru – strojírenství (svařování, obrábění)
  • znalost problematiky výroby výpalků z plechů
  • trestní a občanská bezúhonnost
  • časová flexibilita, schopnost pracovat samostatně, schopnost číst dokumentaci
  • ochota se učit, odpovědnost, manuální zručnost

Nabízíme

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: ROKYCANY
  • nástupní mzda od 133Kč/hod. (po zkušební době navýšení dle výkonu)
  • nástup do kmenového stavu
  • 2 směnný provoz
  • 5 týdnů dovolená, příspěvek na stravování
  • po prvním odpracovaném roce příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění

Vytvořeno:

dne 18.07.2017 v 0:00

Místo práce:

Plzeň

Zařazeno v oborech:

  • Výroba