Seřizovač CNC stroje nástupní mzda až 30 000Kč + příplatky

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou drobných komponent ze slitin hliníku, hledáme vhodné uchazeče na pozici SEŘIZOVAČ CNC STROJE.
  • Náplň práce:
  • tvorba CNC programů dle výkresové dokumentace
  • seřízení stroje pro výrobu požadovaných dílů
  • obsluha CNC stroje
  • kontrola kvality vyráběných dílů
  • údržba strojů a pracovního prostředí

Požadujeme

  • znalost řídících systémů FANUC a SIEMENS
  • znalost ISO programování
  • zkušenosti s přípravou stroje (CNC soustruhu) pro výrobu dle výkresové dokumentace
  • čtení technických výkresů
  • znalost měření v strojírenské výrobě
  • německý nebo anglický jazyk výhodou

Nabízíme

  • nástup možný IHNED
  • nástupní mzda až 30.000 Kč + zákonné příplatky + příplatek za odpolední směnu 8 Kč/hod. + bonus za výkon
  • místo výkonu práce: DOBŘANY
  • malá společnost (na směně cca 20 pracovníků)
  • stravenky 90 Kč
  • možnost objednání jídla, potravinový automat
  • 3 směnný provoz
  • 25 dní dovolená
  • 13. plat
  • nástup do kmenového stavu

Vytvořeno:

dne 18.07.2017 v 0:00

Místo práce:

Plzeň

Zařazeno v oborech:

  • Výroba