Operátor CNC stroje v Dobřanech - Práce v Plzni .cz

Operátor CNC stroje v Dobřanech

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost zabývající se prodejem plastových polotovarů a jiných dílů z technických plastů, hledáme vhodné uchazeče do kmenového stavu na pozici OPERÁTOR CNC STROJE.
  • Náplň práce:
  • obsluha CNC obráběcích center
  • příprava strojů a nástrojů a jejich údržba
  • práce s měřidly
  • čtení technické dokumentace

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru/vyučení v oboru nebo praxi jako náhradu vzdělání
  • praxe na CNC obrábění výhodou
  • znalost čtení technické dokumentace a měření
  • znalost NC prostředí
  • výhodou znalost německého nebo anglického jazyka
  • zodpovědný přístup k práci, pečlivost
  • spolehlivost a ochota pracovat, samostatnost

Nabízíme

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: Dobřany
  • zázemí stabilní společnosti
  • v divizi 40 lidí, dobrý pracovní kolektiv
  • nástupní mzda od 100 Kč/hod. (dle schopností a zkušeností) + zákonné příplatky
  • benefity – odměny, pojištění, stravenky
  • kmenový stav
  • 2 směnný provoz
  • 25 dní dovolená

Vytvořeno:

dne 18.07.2017 v 0:00

Místo práce:

Plzeň

Zařazeno v oborech:

  • Výroba