Administrativní pracovník/ce Naturshop.cz

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Naturshop.cz je přední internetový obchod působící na českém i zahraničním trhu více 12 let v oboru drahých kamenů, minerálů a šperků, rozšiřující svůj tým v Plzni.
  • Hledáme novou dynamickou spolupracovnici nejlépe z Plzně do mladého kolektivu.
  • Náplň práce:
  • administrativa spojená s vyřizováním objednávek zákazníků
  • příprava zásilek
  • vyřizování administrativy spojené s chodem eshopu pro českou i zahraniční klientelu

Požadujeme

  • bezúhonnost
  • uživatelská znalost práce na pc
  • zodpovědný přístup k práci
  • dochvilnost, slušnost
  • znalost Aj (další jazyk výhodou)

Nabízíme

  • nástup ihned nebo dohodou
  • zajímavé finanční ohodnocení a zaškolení
  • atraktivní zajímavou práci se šperky a drahými kameny
  • práci v kancelářích Koterovská 20 v Plzni

Vytvořeno:

dne 15.07.2017 v 9:15

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

ihned nebo dohodou

Zařazeno v oborech:

  • Administrativa
  • Logistika a zásobování
  • Obchod a Prodej
  • Zákaznický servis