Brigáda na noční směně - nástup ihned i dle Vašich časových možností!

  • Pro naše klienty - výrobní společnosti v PLZNI, hledáme brigádníky (muže i ženy) na krátkodobou i dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce:

  • ruční kompletace CD, DVD, Blue - ray apod.
  • v případě pravidelné docházky - možnost práce u stroje apod.

  • Volných míst je aktuálně více, řekněte o brigádě kamarádům a pracujte spolu :-)

Požadujeme:

  • požadujeme manuální zručnost
  • každodenní brigáda ve třísměnném provozu
  • trestní bezúhonnost
  • věk 18 let pouze na nočních směnách

Nabízíme:

  • Nástup IHNED
  • Výběr směn - ranní (6-14), odpolední (14-22), noční směny (22 - 6)
  • PONDĚLÍ - SOBOTA, od září PONDĚLÍ - NEDĚLE
  • hodinová mzda 90,-Kč + bonus ve výši 0 - 30,-Kč/hod (v závislosti na výkonu, pravidelnosti docházky)
  • příplatek za noční směny 25%

  • Zájemci hlaste se co nejdříve přes kontaktní formulář níže.

  • V případě, že Vás nabídka zaujme, neváhejte nás kontaktovat. Samozřejmě se na Vás budeme těšit na naší pobočce v Plzni, na adrese Dřevěná 8.

Vytvořeno:

dne 24.07.2017 v 10:30

ihned

Pracovní poměr:

Brigáda

Zařazeno v oborech:

  • Výroba
  • Ostatní