Operátor výroby Klatovy, ubytování v Plzni zdarma - Práce v Plzni .cz

Operátor výroby Klatovy, ubytování v Plzni zdarma

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro našeho významného klienta, společnost v Klatovech zabývající se výrobou brýlových čoček a brýlových obrub, hledáme vhodné uchazeče na pozici OPERÁTOR VÝROBY.
  • Náplň práce:
  • manipulace s brýlovými čočkami
  • příprava a kontrola zakázek
  • obsluha strojů a zařízení

Požadujeme

  • manuální zručnost
  • zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: KLATOVY
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • nástupní mzda 20.000 – 22.000 Kč (fixní mzda 15.330 Kč + výkonnostní bonus až 2.299 Kč +prémie až 3.526 Kč)
  • 3směnný provoz (R/O/N)
  • 4 týdny dovolené
  • dotované stravování v závodní jídelně
  • příspěvek na dopravu
  • UBYTOVÁNÍ V PLZNI ZDARMA, SVOZOVÁ DOPRAVA Z PLZNĚ ZDARMA (TRASA: PLZEŇ – PŘEŠTICE – ŠVIHOV – KLATOVY)
  • vhodné pro muže i ženy

Vytvořeno:

dne 24.10.2017 v 0:00

Zařazeno v oborech:

  • Výroba