Brigáda v likérce - příplatek za odpolední směnu - Práce v Plzni .cz

Brigáda v likérce - příplatek za odpolední směnu

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou tradičních lihovin a likérů, hledáme vhodné kandidáty na POMOCNÉ PRÁCE/BRIGÁDU.

  • MOŽNOST VÝBĚRU SMĚN DLE VAŠICH MOŽNOSTÍ - NYNÍ ZEJMÉNA VOLNÉ ODPOLEDNÍ SMĚNY!!!

  • Náplň práce:
  • vázání provázku, skládání kartonů, vkládání lahví do krabiček
  • skládání plných kartonů na paletu
  • kompletace dárkových balení

Požadujeme

  • fyzická zdatnost
  • trpělivost, pečlivost, spolehlivost
  • zodpovědnost, 100% docházka
  • plnoletost, zdravotní průkaz!!!

Nabízíme

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu: Plzeň – Božkov
  • výbornou dopravní dostupnost - MHD
  • dlouhodobou/krátkodobou brigádu
  • možnost výběru směn – ranní směna od 06:00 do 14:00, odpolední směna od 14:00 do 22:00, noční směna 22:00-6:00
  • až 105 Kč/hod. (fixní mzda 90Kč/hod. + sezónní příplatek 7 Kč/hod. + příplatek za odpolední směnu 8 Kč/hod.) + zákonné příplatky
  • práci vhodnou pro aktivní důchodce, studenty, maminky na MD ...

Vytvořeno:

dne 29.09.2017 v 16:05

ihned

Pracovní poměr:

Brigáda

Zařazeno v oborech:

  • Výroba