Operátor(ka) v oddělení Returns Štěnovice - ubytování v Plzni s příspěvkem až 3000 Kč

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro našeho významného klienta, společnost, která je předním dodavatelem disků a digitálních služeb pro zábavní, vzdělávací a informační průmysl, hledáme vhodné uchazeče na pozici Operátor(ka) v oddělení Returns.

  • Náplň práce:
  • kontrola kvality
  • spolupráce s týmem a reportování nadřízenému
  • dodržování pracovních instrukcí a standardů
  • třídění zakázek
  • práce s ručním/stolním scannerem
  • zadávaní dat do PC, zpracování objednávek

Požadujeme

  • zkušenosti se skladováním nebo výrobním procesem výhodou
  • základní PC gramotnost
  • základní znalost AJ nebo NJ
  • samostatnost, spolehlivost

Nabízíme

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: Štěnovice
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • 2 směnný provoz (ranní/odpolední); možnost chodit jen ranní směny
  • mzda 130-160 Kč/hod. (fixní mzda 80 Kč/hod. + sezónní bonus 20 Kč/hod. + přítomnostní bonus 20 Kč/hod.+ výkonnostní bonus 10-40 Kč/hod.) + zákonné příplatky
  • možnost dalších prémií: bonus za doporučení kamaráda, který odpracuje min. 1 měsíc 500 Kč
  • dotované stravování v objektu
  • čisté pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • svozová doprava z Plzně zdarma
  • možnost ubytování v Plzni s dotací: září-listopad 3000 Kč/měsíčně; prosinec-srpen 2000 Kč/měsíčně

Vytvořeno:

dne 17.10.2017 v 0:00

Zařazeno v oborech:

  • Výroba