Práce ve skladu pick/pack Štěnovice, ubytování s dotací až 2000 Kč - Práce v Plzni .cz

Práce ve skladu pick/pack Štěnovice, ubytování s dotací až 2000 Kč

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro našeho významného klienta, společnost, která je předním dodavatelem disků a digitálních služeb pro zábavní, vzdělávací a informační průmysl, hledáme vhodné uchazeče na pozici Práce ve skladu pick/pack.
  • Náplň práce:
  • práce se skenerem
  • skladové aktivity
  • transport palet a zboží po výrobní hale

Požadujeme

  • zodpovědnost, samostatnost, pečlivost při práci
  • znalost práce na PC
  • schopnost práce pod stresem
  • zkušenosti ze skladu výhodou
  • průkaz na VZV výhodou, ne podmínkou

Nabízíme

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: Štěnovice
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • mzda až 120 Kč/hod. (fixní mzda 80 Kč/hod. + sezónní bonus 20 Kč/hod. + přítomnostní bonus 20 Kč/hod.) + zákonné příplatky
  • možnost dalších prémií: výkonnostní bonus až 40 Kč/hod.
  • 2 směnný provoz
  • dotované stravování v objektu
  • čisté pracovní prostředí
  • doprava z Plzně na pracoviště zdarma
  • možnost zajištění ubytování s dotací až 2000 Kč měsíčně (v závislosti na Vaší docházce)

Vytvořeno:

dne 14.11.2017 v 0:00

Zařazeno v oborech:

  • Doprava