Machine operator - jednosměnný provoz, kmenový stav, Plzeň - Práce v Plzni .cz

Machine operator - jednosměnný provoz, kmenový stav, Plzeň

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou komponentů do automobilů, hledáme vhodné uchazeče do kmenového stavu na pozice MACHINE OPERATOR
  • Náplň práce:
  • - kontrola kvality
  • obsluha stroje, manipulace s lisem
  • nové linky, sériová výroba několika různých dílů
  • práce u strojů a lisu

Požadujeme

  • praxi ve výrobní společnosti (výhodou)
  • spolehlivost, pracovitost, pečlivost
  • odolnost vůči stresu
  • 100% docházku

Nabízíme

  • nástup možný IHNED
  • nástup do kmenového stavu
  • stabilní zaměstnání v menší firmě (cca 15 pracovníků)- převážně český kolektiv - místo výkonu práce: PLZEŇ
  • nástupní od 18.000Kč (+ bonusy po zaučení) + příplatky dle platného zákoníku práce
  • jednosměnný provoz (výhledově i možnost 2směnného provozu)
  • stravenky 60Kč
  • práce vhodná zejména pro muže
  • občerstvení zdarma (káva, čaj)
  • práce na dobu určitou s možností prodloužení po roce
  • dovolená 4 týdny (nařízená - týden v srpnu a mezi Vánočními svátky) +2 sick days

Vytvořeno:

dne 14.11.2017 v 0:00

Zařazeno v oborech:

  • Výroba