Přípravář výroby - práce nejen pro absolventy - Práce v Plzni .cz

Přípravář výroby - práce nejen pro absolventy

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro našeho významného klienta, stabilní mezinárodní společnost v Plzni - Štěnovicích hledáme vhodné uchazeče nejen z řad absolventů technických a dalších oborů na pozici PŘÍPRAVÁŘ VÝROBY.
  • Pracovní náplň
  • Příprava komponentů pro výrobu.
  • Kontrola správnosti, kvality, kvantity a roztřídění materiálu.
  • Transport na jednotlivé pracoviště po výrobní hale pomocí ručně vedeného vozíku.
  • Spolupráce s týmem přípravy a reportování nadřízenému.

Požadujeme

  • základní znalost práce na počítači
  • logické myšlení
  • zodpovědný přístup k práci
  • dobrý zrak, spolehlivost a pracovitost
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • fyzický zdatnost (zvedání těžkých břemen)

Nabízíme

  • smlouva na hlavní pracovní poměr
  • NÁSTUPNÍ BONUS 1 000 Kč
  • 500 Kč BONUS za doporučení kamaráda, který odpracuje min. 1. měsíc
  • hodinová mzda 100 Kč/hod. (80 + 20 Kč)
  • možnost dalších prémií až 40 Kč/hod.
  • přítomnostnní bonus 20 Kč/hod od září do listopadu
  • práce v nepřetržitém provozu (ranní, odpolední, noční směny)
  • ZDARMA doprava svozovým autobusem z centra Plzně i zpět
  • práce v čistém bezhlučném prostředí
  • možnost závodního stravování s dotací
  • pro zájemce je možné zajistit ubytování s dotací 2000 Kč/ měsíčně

Vytvořeno:

dne 14.11.2017 v 0:00

Zařazeno v oborech:

  • Výroba