Kontrola oblečení Plzeň - Zkrácený úvazek, odpolední směny - Práce v Plzni .cz

Kontrola oblečení Plzeň - Zkrácený úvazek, odpolední směny

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro našeho významného klienta se sídlem v Křimicích hledáme brigádníky na pozici OPERÁTOR VÝROBY - KONTROLOR OBLEČENÍ.

  • Náplň práce:
  • rozbalování zásilek
  • třídění zboží
  • kontrola a přebalení zboží podle údajů v PC
  • skenování kódů, tisk etiket
  • udržování pořádku na pracovišti

Požadujeme

  • ochotu naučit se novým věcem
  • základní znalost práce s PC
  • zdravotní stav umožňující plné nasazení a práci ve stoje
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • možnost chodit první 3 týdny intenzivně po-pá
  • dlouhodobou spolupráci
  • pečlivost, loajalitu
  • schopnost naučit se cca 50 německých slovíček (oblečení, barvy)
  • preferujeme dlouhodobou a pravidelnou spolupráci

Nabízíme

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: PLZEŇ – KŘIMICE
  • zajímavé finanční ohodnocení: fixní mzda 104 Kč/hod. + výkonnostní bonus až 36 Kč/hod.
  • 60 Kč stravenky (po 200 odpracovaných hodinách)
  • 2 směnný provoz (ranní 5.30 – 13.30, odpolední 14.00 – 22.00)
  • nabízíme zkrácený úvazek (6hod), odpolední směny: 16:00-22:00
  • výborná dopravní dostupnost – MHD
  • práce ve stabilní společnosti
  • po 3 týdnech možnost volby směn
  • vhodné od 16 let
  • vhodné pro studenty, aktivní důchodce, maminky na MD
  • máme více volných míst, tak přiveďte kamarádku a pojďte pracovat spolu!

Vytvořeno:

dne 17.11.2017 v 0:00

ihned

Pracovní poměr:

Práce na zkrácený úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Výroba