Obsluha plasmy, laseru Dýšina - kmenový stav, od 130 Kč/hod. - Práce v Plzni .cz

Obsluha plasmy, laseru Dýšina - kmenový stav, od 130 Kč/hod.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou svařovaných konstrukcí a komponentů pro stavební stroje a strojírenstvím, hledáme vhodné uchazeče na pozici Obsluha plazmy, laseru.
  • Náplň práce:
  • obsluha pálícího stroje
  • obsuha laseru, plazmy
  • udržování pořádku na pracovišti
  • práce s materiály (černý plech, nerez, hliník)
  • čtení výkresové dokumentace

Požadujeme

  • min 1 rok praxe
  • odborné technické vzdělání
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • znalost materiálů (černý plech, nerez, hliník) výhodou
  • základní znalost práce na PC
  • dobrý zdravotní stav
  • pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: DÝŠINA
  • zajímavé finanční ohodnocení – od 130 Kč/hod. + zákonné příplatky
  • stravenky 65 Kč (možnost využití stravování v jídelně)
  • 5 týdnů dovolené
  • osobní přístup, stabilní zaměstnání
  • 2-3 směnný provoz (dle pracoviště)
  • výborná dostupnost (vlak)
  • práci vhodnou pro ABSOLVENTY
  • možnost KARIÉRNÍHO RŮSTU
  • PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU až 2550 Kč/měsíčně
  • od ledna 2018 možnost zajištění i UBYTOVÁNÍ
  • práci na hlavní pracovní poměr – do KMENOVÉHO STAVU

Vytvořeno:

dne 17.11.2017 v 0:00

Zařazeno v oborech:

  • Strojírenství