Mzdová/finanční účetní - Práce v Plzni .cz

Mzdová/finanční účetní

Mzdová/finanční účetní

PRACUJTE TAM, KDE si vážíme samostatnosti při práci a rozhodování.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Co Vás čeká

Zpracování mezd pro cca 100 - 150 zaměstnanců v systému SAP, kontrola a zpracovávání docházky v systému ANET, vyřizování pracovně právních záležitostí spojených se vznikem, změnami a ukončením pracovního poměru. Vedení pokladny a evidence majetku.
Rozdělování faktur. Zpracování podkladů pro povinná hlášení.
Inventury spotřeby materiálu či dárkových poukázek.
Na starosti budete mít plnění všech záležitostí v oblasti sociálního zabezpečení, nemocenského a zdravotního pojištění, zajištění činností a dokumentace při pracovních úrazech. Budete zpracovávat roční zúčtování daní, evidenční listy důchodového pojištění, exekuce / insolvence.

Co čekáme my

Alespoň 5-ti letou praxi a zkušenost se zúčtováním alespoň 250 zaměstnanců. Podmínkou pro nás je orientace ve mzdové a pracovně právní problematice. Pečlivost, samostatnost a spolehlivost jsou pro nás vlastnosti, které u našich zaměstnanců vyhledáváme a bez kterých se u nás pracuje jen těžko. Oceníme Vaši loajalitu, komunikační a organizační schopnosti.

Férová mzda a řada dalších výhod

- smlouva na dobu neurčitou
- mzda, vždy 11. den v měsíci
- před Vánoci 13. mzda
- po 3 letech 25 dní dovolené
- stravenky
- zaměstnanecké slevy

Zajímavé? Zašlete nám svůj životopis...


Vytvořeno:

dne 14.02.2018 v 0:00

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Zařazeno v oborech:

  • Ekonomika a podnikové finance

Odpovědět na inzerát