Vázaný zástupce v pojišťovně - Práce v Plzni .cz

Vázaný zástupce v pojišťovně

Vázaný zástupce v pojišťovněOmlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Co potřebuješ? Mít obchodního ducha, nadání a praxi. Umět si řídit svůj pracovní čas a aktivity. Být důsledný a vytrvalý. Vědět co chceš dokázat, mít cíl a být zodpovědný sám za sebe. Umět naslouchat klientům a vytvářet s nimi dobré obchodní vztahy.

Požadujeme

  • Jací by jste měli být? Komunikativní tzn. nebát se mluvit s lidmi ani se nebát jim zavolat, orientovaný na výsledek (a umět nám vysvětlit co se pod tím skrývá) samostatní a zodpovědní – budete pracovat s penězi druhých

Nabízíme

  • A co máme pro tebe připravené? Zkušeného manažera, který tě povede k tvé úspěšné kariéře, tým skvělých kolegů v nadnárodní společnosti. Také máš možnost otevřít si vlastní agenturní kancelář. Pro tvoji kariéru máme připravené vzdělávací a rozvojové programy šité na míru. Za svou práci si zasloužíš nadstandardní systém odměňování. Při své práci budeš získávat i minimální právní povědomí. Kromě vzdělávacích programů relaxujeme na společných setkáních, outdoorových akcích a sportovních dnech – záleží jen na tobě, jak budeš chtít být aktivní. A co pracovní doba? Tu máš plně ve svých rukou.

Vytvořeno:

dne 09.04.2019 v 0:00

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na živnost

Platové podmínky:

30 000 - 60 000