Finanční účetní s praxí a chutí do práce - Práce v Plzni .cz

Finanční účetní s praxí a chutí do práce

Finanční účetní s praxí a chutí do práceOmlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Do týmu zkušených účetních hledáme někoho, kdo se mezi námi neztratí.

Baví nás účtování, vyznáme se v daňové problematice, a to stejné očekáváme od nové kolegyně/nového kolegy.

Naší běžnou agendou také bývá zpracování účetní závěrky, reporting ČNB a ČSÚ či spolupráce s auditory a pokud Vás nic z toho nepřekvapí, jste pro nás ta pravá/ten pravý.

Předchozí zkušenosti a alespoň středoškolské vzdělání ekonomického směru jsou pro Vás nezbytností. Jelikož přicházíme do kontaktu se zahraničními partnery, bez komunikativní znalosti angličtiny se u nás neobejdete. A jestli si poradíte s Excelem nebo už jste někdy pracovali v účetním systému Helios Orange nebo jemu podobnému, na nic nečekejte a rovnou se nám ozvěte.


Těšit se můžete na přátelskou atmosféru a nadstandardní mzdové ohodnocení s bohatým benefitním systémem. Je libo příspěvek na sport, dovolenou, vzdělávání a jazykové kurzy či penzijní připojištění? Nebo vše najednou? Je to jen na Vás. Samozřejmostí pro nás je 5 týdnů dovolené po prvním odpracovaném roce s možností navýšení až na 6 týdnů, mobilní telefon a stravenky.

Sídlíme v centru Plzně v moderních prostorách budovy AVALON Business Center, kde máme vše nadosah. V kancelářích máme klid na práci, ale i místo pro společná setkávání. K dispozici je nám plně zásobená kuchyň a pro ty z nás, kdo máme zájem, rádi pořádáme nezapomenutelné firemní akce.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a napište nám. Těšíme se na Vás.


Vytvořeno:

d  14.06.2019 0:00

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

ihned

Platové podmínky:

30000-50000 Kč