Seznam je místem, kde miliony lidí začínají své nákupní dobrodružství. Tvoříme komplexní nákupní platformu integrovanou do seznamáckého ekosystému služeb, který zjednodušuje online nakupování a zajišťuje, že uživatelé najdou přesně to, co hledají.

Domovská stránka Seznamu není jen o zajímavém obsahu – je také vstupní branou do světa nákupů. Uživatelé mohou snadno vyhledávat produkty, prohlížet nabídky z desítek tisíc e-shopů a objevovat nové produkty díky personalizovaným doporučením. Katalog milionů produktů poskytuje detailní informace, recenze zákazníků, cenové srovnání nebo třeba zajímavé slevové akce.

Náš nákupní ekosystém propojuje různé funkce a služby, čímž celý proces nakupování zjednodušuje. Nákupní možnosti jsou integrovány nejen na domovské stránce, ale i ve Vyhledávání, na Zboží.cz, v obsahové síti, na Sbazaru nebo Obrázcích, což poskytuje široké spektrum nákupních příležitostí.

Hledáme posilu do týmu produktových manažerů zaměřeného na nákupní potřeby uživatelů v ekosystému Seznamu. Budete navrhovat a rozvíjet funkce, které zlepší zážitek z nakupování pro naše uživatele. Připojte se k nám a pomozte nám tvořit budoucnost online nakupování.

Vaše role a co bychom od vás očekávali

 • Vedení produktové strategie: Vytváření a implementace produktové strategie v technických oblastech nákupního procesu, jako je produktové vyhledávání, personalizované doporučování a srovnávání nabídek.
 • Spolupráce s odborníky: Úzká spolupráce s vývojáři, datovými analytiky a specialisty na strojové učení. Společně budete pracovat na implementaci a dolaďování algoritmů umělé inteligence.
 • Analýza tržních trendů a uživatelského chování: Vaším úkolem bude analyzovat tržní trendy a chování uživatelů, abyste identifikovali nové příležitosti a zajistili, že naše produkty budou vždy relevantní a inovativní.

 • Návrh a sledování KPI: Budete navrhovat a sledovat klíčové ukazatele výkonnosti a hledat možnosti pro další zlepšení našich služeb.
 • Analytické schopnosti: Máte výborné analytické schopnosti a bohaté zkušenosti s datovou analýzou. Dokážete identifikovat, jaká data jsou nezbytná pro vaše rozhodování.
 • Formulace problému: Umíte precizně formulovat problémy a číselně vyjádřit jejich rozsah.
 • Nastavení metrik: Dokážete nastavit klíčové metriky a odhadnout potřebné změny pro dosažení úspěchu projektu.
 • Prioritizace projektů: Jste schopni určovat priority, obhájit zaměření na konkrétní projekty a rozhodnout, které projekty odložit.
 • Zkušenosti s řízením produktu: Máte zkušenosti s řízením produktu pro koncové uživatele, ideálně v technologickém nebo e-commerce prostředí.

Můžeme vám nabídnout

 • Práce na špičkových projektech: Budete součástí týmu, který se podílí na tvorbě jedné z největších nákupních platforem v České republice. Vaše práce bude mít přímý dopad na miliony uživatelů, kteří každý den využívají naše služby.
 • Inovativní prostředí: Seznam je dynamická firma, kde se neustále hledají nové způsoby, jak vylepšit uživatelský zážitek. Budete mít možnost přinášet nové nápady a technologie, které posunou naše služby na vyšší úroveň.
 • Osobní a profesní růst: Podporujeme vzdělávání a rozvoj našich zaměstnanců. Nabízíme různé kurzy, školení a možnost účastnit se konferencí, abyste neustále rozšiřovali své dovednosti a znalosti.
 • Flexibilní pracovní prostředí: Chápeme, že vyvážený pracovní a soukromý život je důležitý. Nabízíme flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova, abyste mohli pracovat tak, jak vám to nejvíce vyhovuje.
 • Benefity a zázemí: Kromě atraktivního platového ohodnocení nabízíme i širokou škálu benefitů, jako jsou stravenky, příspěvky na sportovní aktivity, firemní akce, a moderní kanceláře vybavené vším, co potřebujete k pohodlné práci.
 • Stabilita a perspektiva: Seznam.cz je stabilní a respektovaná firma s dlouholetou historií na trhu. U nás máte jistotu stabilního zaměstnání a perspektivu dlouhodobého růstu.

Seznam.cz, a.s.